راهنمای خرید

راهنمای تعیین سایز گردنبند برای خرید اینترنتی

راهنمای تعیین سایز گردنبند
  1. سبک قرارگرفتن گردنبند: چگونه می خواهید گردنبند روی سینه شما نمایش داده شود؟
  2. نوع بدن و شکل صورت
  3. هماهنگ کردن (ست کردن) گردنبند با آنچه در کمد لباس دارید!

‎اندازه گیری طول گردنبند برای خودتان

‎ هنگام انتخاب طول گردنبند برای خودتان، می‌توانید طول زنجیر گردنبند مشابهی را که برایتان مناسب است، اندازه بگیرید. توجه داشته باشید که ضخامت زنجیر باید مشابه آنچه که خریداری می‌کنید باشد.

راهنمای تعیین سایز گردنبند برای خرید اینترنتی

‎اگر گردنبندی با مشخصاتی که مد نظر است در دسترس ندارید، می‌توانید از یک رشته نخ یا بند از همان ضخامت استفاده کنید. می‌توانید رشته‌ای را در اطراف گردن خود قرار دهید به طوری که یک سر آن در برابر سینه و یا گردن‌تان قرار گیرد. انتهای دیگر را طوری تنظیم کنید تا رشته به طریقی که می‌خواهید گردنبند نمایش داده‌ شود قرار گیرد و سپس محل مورد نظر را علامت‌گذاری کنید.

‎رشته / بند را روی یک سطح قرار دهید و طول را تا علامت اندازه‌گیری کنید. اندازه‌ای که به دست می‌آید می‌بایست طول زنجیر گردنبند شما باشد. ‎به طور معمول، در طول تجربه کاری ما، طول گردنبند «شاهزاده» ۴۰ سانتیمتر برای خانم‌های ریزاندام، ۴۶ سانتیمتر برای خانم‌های میانه‌اندام، ۵۱ سانتیمتر برای خانم‌های درشت‌اندام و ۵۱ تا ۶۱ سانتیمتر برای خانم‌های بلندقامت است.

‎برای آقایان، ۴۶ تا ۵۱ سانتیمتر برای آقایان لاغراندام، ۵۱ تا ۵۶ سانتیمتر برای آقایان میانه‌اندام، ۵۶ تا ۶۱ سانتیمتر برای آقایان درشت‌اندام، و ۶۱ سانتی‌متر برای آقایان قدبلند مناسب است.

شما باید گردنبندی را انتخاب کنید که با شکل چهره شما هماهنگی و هارمونی داشته باشد (جدول را ببینید). به طور کلی، افراد با صورت‌های گرد می‌بایست گردنبندهایی با طول بلندتر را انتخاب کنند، در حالی که افراد با صورت‌های کشیده‌تر می‌بایست با گردنبندهای کوتاه‌تر توازن را به چهره خود بدهند.

راهنمای تعیین سایز گردنبند برای خرید اینترنتی

هنگامی که در تصمیم‌گیری مردد هستید، به یاد داشته باشید که می‌توانید اندازه کلاسیک «شاهزاده» را تقریبا با هر نوع فرم صورتی استفاده کنید!

طول صحیح گردنبند را با کمد لباس‌هایتان هماهنگ کنید

راهنمای تعیین سایز گردنبند برای خرید اینترنتی

‎در هنگام خرید گردنبند، لباس‌هایتان را نیز مد نظر داشه باشید. به عنوان مثال، اگر لباس‌های یقه اسکی زیادی دارید بهتر است گردنبندی با سایز چاکر نخرید، چراکه احتمال اینکه موفق به استفاده از این اندازه گردنبند با لباس یقه اسکی شوید بسیار کم است!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *